Airport Ops

Technical Agent

  • Poznań Airport - ul. Bukowska 285; Poznań, Poland
  • Operations
  • Full time
  • Added

Description

Avis Budget Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wynajmu samochodów, obsługującym jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek globalnych, takich jak Avis i Budget, pod którymi działa ponad 11 000 punktów wynajmu w około 180 krajach na całym świecie, a także Zipcar, która jest marką wiodącej światowej sieci wspólnego użytkowania samochodów (car sharing) posiadającej ponad 775 000 członków.

 Agent Serwisu / Service Agent

Poznań

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie i sprawdzanie samochodów po wynajmie
  • Weryfikacja zwracanych pojazdów pod względem wymaganych przeglądów i uszkodzeń,  rejestrowanie wykrytych szkód
  • Kontrola czystych samochodów przygotowanych do wynajmu zgodnie z panującymi procedurami
  • Transfery pojazdów w obrębie województwa mazowieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie na poziomie 26pln brutto/h oraz bonus miesięczny
  • Dofinansowanie do karty Benefit Multisport
  • Grafik ustawiany jest elastycznie
  • Przyjazną, bezstresową atmosferę w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Zainteresowanie i wiedza z zakresu motoryzacji

Administratorem danych osobowych pracowników i kandydatów do pracy jest Jupol Car Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 12a. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania Administratorowi zmiany danych osobowych.

PoznańPoland

R0157134

Get job alerts

Learn about upcoming career opportunities at Avis Budget Group

Sign up