Airport Ops

Agent Wynajmu Aut

  • Wrocław Airport - ul. Graniczna 190; Wrocław, Poland
  • Operations
  • Part time
  • Added

Description

Avis Budget Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wynajmu samochodów, obsługującym jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek globalnych, takich jak Avis i Budget, pod którymi działa ponad 11 000 punktów wynajmu w około 180 krajach na całym świecie, a także Zipcar, która jest marką wiodącej światowej sieci wspólnego użytkowania samochodów (car sharing) posiadającej ponad 775 000 członków.

 Agent Wynajmu / Rental Sales Agent

Wrocław Lotnisko

Zakres zadań:

  • Bezpośrednia obsługa Klienta w zakresie rezerwacji i wynajmu samochodu
  • Sprzedaż produktów dodatkowych oferowanych przez firmę
  • Wprowadzanie danych na temat m.in. rezerwacji, wynajmów i floty do wewnętrznych systemów firmy ABG

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie na poziomie 3800pln brutto wynagrodzenia podstawowego
  • Bonus w wysokości 1000 brutto/miesiąc
  • Dofinansowanie do karty Benefit Multisport
  • Grafik ustalany jest elastycznie w dniach pn-nd 8-24

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (obsługa klientów anglojęzycznych)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uśmiech i zaangażowanie

Administratorem danych osobowych pracowników i kandydatów do pracy jest Jupol Car Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 12a. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania Administratorowi zmiany danych osobowych.

WrocławPoland

R0131007

Airport Ops

How are we connecting you to more?

Whether it’s a leisure or business trip, we help people come together during those times that matter most to them. Avis Budget Group is the global leader in car rental services and home to Zipcar, the world’s leading car-sharing network. No matter where customers are in the world, we can offer them a mobility solution tailored to their needs. Want to join us? Discover more of the moments that matter in a career with us.

Get job alerts

Learn about upcoming career opportunities at Avis Budget Group

Sign up